Wierszyki urodzinowe

Witamy na stronie, na której znajdziesz życzenia każdą okazję. Życzenia stanowią bardzo ważne słowa, które powinny mieć duże znaczenie, ale także odpowiednią treść. Zarówno życzenia sms, czy te składane osobiście mają ogromną wartość i sens. Szczególnie, jeśli są składane bliskiej osobie, która przeżywa ważny moment w swoim życiu. Towarzyszą każdemu człowiekowi na urodzinach, imieninach, ślubach, czy podczas wielu innych specjalnych okazji, jak na przykład dzień matki, ojca, czy babci. Stanowią podstawę każdego przyjęcia zorganizowanego na czyjąś cześć. To słowa, najpiękniejsze życzenia niosą ze sobą emocje, a dobrze dobrane słowa potrafią wzruszać, bawić i cieszyć. To zdania, które pozostaną w pamięci bliskich nam osób na długie lata. Zapisane na kartkach okolicznościowych staną się wyjątkową pamiątką, do której bliscy, krewni, rodzina i przyjaciele na pewno będą często powracać. Dlatego tak ważne jest, aby były one idealne. Powinny być dostosowane do odpowiedniej sytuacji, miejsca, czasu oraz osoby. Wiele osób ma problem z dobraniem odpowiednich słów, które można przekazać innej osobie. Schematyczne oraz standardowe i szablonowe treści są zbyt oklepane oraz popularne. Liczy się pamięć o danej chwili i dniu, jednak nie zawsze ma się pomysł na to, aby złożyć swoje myśli oraz intencje w piękne zdania. Nie każdy musi umieć pisać, najistotniejsze jest to, aby znaleźć odpowiednią treść, która wyraża uczucia i emocje. Dlatego osoby, które mają problem z przelewaniem myśli na papier mogą odnaleźć pomoc na naszej stronie.

Wierszyki urodzinowe

Z okazji Twojego święta niech spełniają się wszystkie Twoje życzenia. Dąż śmiało do celu, często się uśmiechaj i nigdy nie przestawaj marzyć. Niech każdy Twój dzień będzie pełen radości i ciekawych przygód. Miej dużo szczerych przyjaciół i realizuj z dumą i odwagą swoje piękne zamierzenia ciesząc się życiem.

Z okazji Twojego święta przyjmij moje szczere życzenia. Uśmiechaj się zawsze promienie, realizuj z odwagą swoje marzenia i plany i zawsze miej przy sobie wielu dobrych przyjaciół. Niech każdy Twój dzień wypełnia radość, pokój i ciekawość świata. Patrz na życie z miłością, pokojem i wiarą w lepsze jutro.

Kochany, z okazji Twojego święta składam Ci płynące z serca życzenia. Oby dobry humor nigdy Cię nie opuszczał, pomagając realizować nawet najbardziej szalone plany i zamierzenia. Idź przez życie z podniesioną głową i odwagą w sercu. Żyj długo w zdrowiu i szczęściu, ciesząc się w pełni każdą chwilą życia.

Z okazji Twojego święta chciałem podziękować Ci za Twój przepiękny uśmiech, wyjątkowy charakter i radość, którą dzielisz się ze światem. Oby każdy Twój dzień przynosił Ci wiele nowych, cennych doświadczeń, wzbogacając Cię jeszcze bardziej i dając siłę do pokonywania wszelkich trudności. Niech spełniają się Twoje życzenia.

 

Wierszyki na urodziny

Życzę Ci zdrowia, szczęścia, radości mnóstwo życzeń od wielu gości, butelki szampana i zabawy do rana.

Z okazji Twojego święta niech spełniają się wszystkie Twoje życzenia i realizują wielkie plany. Bądź zdrowy, szczęśliwy i zawsze idź przez życie z uniesioną głową oraz z wielką, niekończącą się ciekawością świata. Niech każda chwila życia przynosi kolejne sukcesy i radości zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

W tym szczególnym dla Ciebie dniu przyjmij moje płynące z serca życzenia. Niech każdy dzień przynosi Ci nowe, cenne doświadczenia, a dobry nastrój i wiara w siebie niech nigdy Cię nie opuszczają. Idź zawsze wytyczoną przez siebie ścieżką z dumą i uśmiechem na twarzy i nie bój się realizować nawet najbardziej szalonych planów.

Dziś Twoje święto, opijaj więc śmiało i niech pomocni kumple zawsze odprowadzają Cię do domu. Imprezuj dużo, baw się szczerze, wyciskaj chwile jak cytrynę i spełniaj wszystkie swoje szalone życzenia. Niech dobry humor i najpiękniejsze kobiety nigdy Cię nie opuszczają. Zdobywaj szczyty i ciesz się życiem.

 

Życzenia urodzinowe wierszyki

 

Choćbyś wyrzucił wszystkie zegary i podarł kalendarze, czas nadal będzie płynął. W dniu czterdziestych urodzin przyjmij więc życzenia: Mądrości – abyś nie marnował czasu.
Szczęścia – aby przytrafiało Ci się to, co najlepsze.
Radości – abyś nigdy nie martwił się tym, na co nie masz wpływu. Miłości – bo jest niezbędna jak woda i powietrze.

Naszej drogiej … kod się zmienia, czwórka z przodu się pojawia, więc się grupa przyjaciółek zjawia. My ci życzenia składamy, bo cię kochamy. Teraz to już tylko maseczki, liftingi, a jak majtki to tylko stringi. Żyj nam sto lat albo i dłużej, a my co roku dołożymy kolejną różę. Niech życie pozytywnie cię zaskakuje i tym co najlepsze obdaruje.

Na nic botoks, laser, błoto,
Do pracy zawsze piechotą,
Bieżnie, fitness, jogging, mata –
– Nie ma rady – lecą lata.
Ale Ty się nie martw wcale,
Żyj spokojnie sobie dalej,
Olej zmarszczki, kalendarze,
Sięgnij dziś do listy marzeń,
I wykreślaj te spełnione.
Niespełnione? Podkreślone!
Może podróż do Meksyku?
W pracy poprawa wyników?
Albo skok na spadochronie?
Albo kaczka w estragonie?
I przyjmij proste życzenia –
– Abyś nigdy się nie zmieniał.

Wierszyk urodzinowy

W dniu Twoich urodzin dużo zdrówka i radości
sto lat życia i stu gości
wór pieniędzy może więcej
jak zamarzysz tak się stanie.

Trudno moje myśli ubrać w słowa, oddać piórem życzeń kwiat..
wyrzec to, co serce chowa..
Powiem zwięźle: żyj 100 lat

Kiedy dzień Twych urodzin nadchodzi,
Oddać życzenia urodzinowe mnie się godzi!
Chciej przyjąć w dowód uznania
Hołd szacunku i przywiązania.
Aby Ci dowieść, że jestem szczery,
Miej na uwadze pierwsze litery.

Jest w roku jeden taki dzień,
W którym smutki idą w cień,
Więc z okazji tego dnia
Posłuchaj co Ci życzę ja:
Dużo zdrówka i radości,
Szczęścia w życiu i miłości,
Moc najpiękniejszych wrażeń
I spełnienia wszystkich marzeń.

Urodzinowe wierszyki

Z okazji 17 urodzin,
Wszystkiego, co najlepsze,
co dobre oraz miłe,
co budzi uśmiech na twarzy,
co kryje się w maleńkim słowie – szczęście – oraz tradycyjnych 100 lat życzy…

Nie życzę Ci byś wśród piasku odnalazła sztabkę złota, lecz życzę Ci byś w ludzkim tłumie znalazła serce, które Cię zrozumie.

W dniu Twoich Urodzin składam Ci najlepsze życzenia zdrowia, pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym oraz pogody ducha na co dzień.

Dużo uśmiechu na twarzy, radości, miłości, niewiele złości, ryby bez ości, późnej starości, udanej zabawy i zacnych gości.